Nacházíte se zde: Úvod Naše produkty Stojan na vánoční stromeček Stojan na vánoční stromeček - červený

Stojan na vánoční stromeček - červený

Novinka
Máte krásný stromeček? Tak mějte i hezký stojan. Stojan, který už nemusíte schovávat, se stane plnohodnotnou součástí vašich vánočních dekorací.
Je vyroben v České republice a díky preciznímu zpracování z něj budete mít radost rok co rok. Vybrat si můžete jednu ze čtyř barev, takže už nic nebrání vaší kreativitě při ladění právě té vaší vánoční atmosféry u vás doma. Více
2 750 Kč Cena bez DPH 2 273 Kč

Skladem

Můžete koupit také

2 750 Kč
2 750 Kč
2 750 Kč

Popis

    

Je vyroben v České republice a díky preciznímu zpracování z něj budete mít radost rok co rok. Vybrat si můžete jednu ze čtyř barev, takže už nic nebrání vaší kreativitě při ladění právě té vaší vánoční atmosféry u vás doma.

Do stojanu se vejde kmen o průměru až 8,5 cm. Díky pevné konstrukci je stojan stabilní a udrží i strom o výšce 2,5 metru.

Parametry

Materiál ocel, prášková barva

Designér
Martin Foret

Volat
+420 776 124 243

Napsat e-mail
info@martinforet.com

Adresa studia


Jana Masaryka 26,
Praha 120 00
(Mapa)


Blog


CZ Nejnovější články

Martin Foret - nový online katalog produktů 2020.

20. 4. 2021

Nový online katalog produktů 2020.

Více

Jak se psal příběh kola?

19. 3. 2019

Velocipéd, bicykl, jízdní kola, tak se říká téměř zázračnému předmětu, který pracuje výhradně s lidskou energií. Většinou jsme se na něm naučili jezdit již jako děti a v našich představách naplňoval jistou touhu po neomezeném pohybu a zároveň jsme na něm poprvé vyzkoušeli možnosti vlastní rovnováhy... Jak ale začínal předmět, bez kterého si teď život nedovedeme představit?

Více


Nahoru