Nacházíte se zde: Úvod O značce

O značce Martin Foret.

Na začátku všeho bylo kolo a jeho život ve městě. Čím dál víc z nás totiž postupně přichází na to, že na  dopravu betonovou džunglí je ideálním společníkem. Ekologickým, ekonomickým, stylovým a bez zdržení v  kolonách nebo shánění parkovacího místa. Ale kam s ním, když ke konci dne dojedete ke dveřím svého bydlení a sundáte ruce z řídítek? Přesně tuhle otázku jsme si položili a odpovědí je stylové a funkční řešení  pro různá uskladnění (nejen městského) kola v interiéru tak, aby si každý našel svou ideální variantu.

Všem vzniklým produktům, které v našem portfoliu najdete, dáváme maximální péči. Od samotného navrhování tak, aby šel design ruku v ruce s funkčností, až po výrobu, kde dbáme na výběr kvalitních materiálů stejně pečlivě, jako na důkladné zabroušení každého detailu. I díky tomu pak může každá věc na plno sloužit dlouhá léta. Kvalitní a minimalistický design, poctivost a sofistikovanost jsou tedy hodnoty, bez kterých se neobejdeme. Zároveň je pro nás důležité, aby byla každá z věcí osobitým prvkem v interiéru i sama o sobě.

Příběh naší značky se začal psát se vznikem Srdce - držákem na městské kolo, který umožnil mít svůj oblíbený dopravní prostředek po ruce v interiéru. Brzy ho následovaly držáky poskytující možnost uskladnění i všech ostatních typů kol a celá tato myšlenka a výsledné produkty na kolo daly vzniknout projektu Hang bike.

Ačkoliv kola vždy zůstanou důležitou součástí a zdrojem inspirace, je na čase šlápnout do pedálů a posunout úmysly spojené s kvalitním interiérovým designem do dalších součástí běžného života – s novými nápady, novými produkty a pod novým jménem podle jejich autora: Martin Foret.

Designér
Martin Foret
Volat
+420 776 124 243
Napsat e-mail
info@martinforet.com

Adresa studia


Jana Masaryka 26,
Praha 120 00
(Mapa)


Blog


CZ Nejnovější články


Nahoru