Nacházíte se zde: Úvod O značce

O značce Martin Foret.

Na začátku všeho bylo kolo a jeho život ve městě. Čím dál víc z nás totiž postupně přichází na to, že na  dopravu betonovou džunglí je ideálním společníkem. Ekologickým, ekonomickým, stylovým a bez zdržení v  kolonách nebo shánění parkovacího místa. Ale kam s ním, když ke konci dne dojedete ke dveřím svého bydlení a sundáte ruce z řídítek? Přesně tuhle otázku jsme si položili a odpovědí je stylové a funkční řešení  pro různá uskladnění (nejen městského) kola v interiéru tak, aby si každý našel svou ideální variantu.

Všem vzniklým produktům, které v našem portfoliu najdete, dáváme maximální péči. Od samotného navrhování tak, aby šel design ruku v ruce s funkčností, až po výrobu, kde dbáme na výběr kvalitních materiálů stejně pečlivě, jako na důkladné zabroušení každého detailu. I díky tomu pak může každá věc na plno sloužit dlouhá léta. Kvalitní a minimalistický design, poctivost a sofistikovanost jsou tedy hodnoty, bez kterých se neobejdeme. Zároveň je pro nás důležité, aby byla každá z věcí osobitým prvkem v interiéru i sama o sobě.

Příběh naší značky se začal psát se vznikem Srdce - držákem na městské kolo, který umožnil mít svůj oblíbený dopravní prostředek po ruce v interiéru. Brzy ho následovaly držáky poskytující možnost uskladnění i všech ostatních typů kol a celá tato myšlenka a výsledné produkty na kolo daly vzniknout projektu Hang bike.

Ačkoliv kola vždy zůstanou důležitou součástí a zdrojem inspirace, je na čase šlápnout do pedálů a posunout úmysly spojené s kvalitním interiérovým designem do dalších součástí běžného života – s novými nápady, novými produkty a pod novým jménem podle jejich autora: Martin Foret.

Designér
Martin Foret
Volat
+420 776 124 243
Napsat e-mail
info@martinforet.com

Adresa studia


Jana Masaryka 26,
Praha 120 00
(Mapa)


Blog


CZ Nejnovější články

Martin Foret - nový online katalog produktů 2020.

20. 4. 2021

Nový online katalog produktů 2020.

Více

Jak se psal příběh kola?

19. 3. 2019

Velocipéd, bicykl, jízdní kola, tak se říká téměř zázračnému předmětu, který pracuje výhradně s lidskou energií. Většinou jsme se na něm naučili jezdit již jako děti a v našich představách naplňoval jistou touhu po neomezeném pohybu a zároveň jsme na něm poprvé vyzkoušeli možnosti vlastní rovnováhy.…

Více


Nahoru